Kup na Allegro
Newsletter

Wyszukiwarka
Popularne
10201.jpg
Cena:14.90
37135.jpg
Cena:13.50
10214.jpg
Cena:14.90
10221.jpg
Cena:14.90
10168.jpg
Cena:14.90
Informacje
  • Bezpieczeństwo przesyłek zapewniają:

  • Płatności online obsługuje:

  • Masz pytania? Dzwoń:

Najnowsze komiksy Rok z Ewą Chodakowską Wyprzedaz, tania książka Gry zabawki puzzle

Kryzysowa narzeczona

Biografie

Andrzej Mogielnicki - Kryzysowa narzeczona
Chwilowo brak
Stan: nowy
Niedostępny
Autor:Andrzej Mogielnicki
Wydawnictwo:Szelest
Rok wydania:2015
ISBN:978-83-65381-02-6
Ilość stron:128
Okładka:miękka


Andrzej Mogielnicki, autor tekstu przeboju „Kryzysowa narzeczona”,w swym powieściowym debiucie zdradza kulisy tego najbardziej tajemniczegoromansu lat 80. I robi to koncertowo! Perfekcyjnie łączy erotyczne sekretybohaterów z atmosferą peerelowskiej Warszawy. Znakomita książka do czytania„przy zgłuszonym odbiorniku”.
Mogiel” zawsze miał świetny język, ale tutaj przechodzi samego siebie!Lekko, brawurowo, interesująco, prawdziwie. I nie tylko dla fanów Lady Pank.A może ta książka tak mi się podoba, bo jest także o moich czasach?No i wreszcie wiem, o co chodziło z tą „kryzysową narzeczoną”. Wesołych Świąt!
MAREK NIEDŹWIECKI, Trójka

„Kryzysowa narzeczona” to powalająca muzyczna autobiografia faceta,który kazał nam tańczyć argentyńskie tango na stacji Warszawa.To po mistrzowsku przewrotnie utkany pokoleniowy pomost do poznaniatajemnicy przetrwania „tamtych czasów”.Oldboye, czytając z załzawionymi oczami, będą wspominać swoją młodość,a hipsterzy zrozumieją, że przed nimi byli już w Polsce ludzie bardzo cool.Czytajcie, słuchajcie tego, co bohater książki, i cieszcie się, że „Mogiel”postanowił wreszcie zadebiutować dłuższą formą literacką!
ROMAN „RORO” ROGOWIECKI, Program Pierwszy Polskiego Radia

Andrzej Mogielnicki
Pół życia byłem bezpartyjny, by potem stać się niewierzącym – tak podsumowujedotychczasowe życie współzałożyciel Lady Pank oraz autor tekstów piosenekBudki Suflera, Zbigniewa Hołdysa, Anny Jantar, Izabeli Trojanowskiej,Maryli Rodowicz i Perfectu. Z wykształcenia prawnik. Warszawiak od kilku latmieszkający na Karaibach. „Kryzysowa narzeczona” to jego debiut powieściowy.

Zobacz także